Loader

Firma ANWIS Sp. z o.o., właściciel marki ANWIS, istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji.Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.Dbałość o funkcjonalność, wzornictwo, stosowanie najnowszych materiałów, a także realizacja produktów pod indywidualne zamówienie, daje naszym Klientom pełen komfort oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne.Ponadto firma, jako producent komponentów do przesłon okiennych, oferuje szeroką gamę detali z tworzyw sztucznych, aluminium, stali i drewna. Nowoczesny, w pełni zautomatyzowany park maszynowy, umożliwia zachowanie najwyższej, powtarzalnej jakości gotowego elementu.

Ciekawy design w połączeniu ze szczególną dbałością o funkcjonalność, doświadczenie wysoko wyspecjalizowanych pracowników, a także wykorzystywanie zaawansowanej technologii w produkcji komponentów i systemów przesłon okiennych, składają się na wyjątkowość produktów marki ANWIS.

https://anwis.pl/

Franc Gardiner

Jako producent rolet jesteśmy liderem w branży osłon okiennych.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór dekoracji oraz nowoczesnych osłon okiennych wewnętrznych o bogatym wachlarzu wzorów, kolorów, materiałów i faktur. W asortymencie są dostępne m.in. rolety wolnowiszące, rolety w kasecie, żaluzje pionowe czy plisy okienne. Naszym klientom gwarantujemy najwyższą jakość oraz estetykę wykonania.

https://www.francgardiner.com/