Loader

King Klinkier

W naszej ofercie można znaleźć kompleksowe rozwiązania dla budynków w każdym stylu, począwszy od płytek elewacyjnych o bogatej kolorystyce, poprzez systemy schodowe i parapety, na elementach małej architektury kończąc, w której skład wchodzą m.in. daszki czy kształtki ogrodzeniowe.

http://kingklinker.pl/

Cerrad oferuje wysokiej jakości płytki gresowe i klinkierowe. Produkty firmy poddawane są ścisłej kontroli jakości według europejskiego systemu zarzadzania jakością ISO 9001, posiadają atesty oraz krajowe i zagraniczne certyfikaty.

https://cerrad.com/

Kolekcje płytek ceramicznych oferowane przez marki Grupy Cersanit to połącznie wysokiej jakości z nowoczesnym designem. Szeroki asortyment w tej kategorii pozwala nam oferować produkty do wszelkich pomieszczeń mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

75 mln metrów kwadratowych – to potencjał produkcyjny 6 nowoczesnych fabryk Cersanit, rozmieszczonych w strategicznych lokalizacjach w Europie. Wynik ten pozwala nam zaliczać się do czołówki największych producentów w tej kategorii na świecie i obrazuje zarówno zaufanie naszych klientów, jak i powagę, z jaką traktujemy nasz biznes.

https://www.cersanit.com.pl/

Imola Ceramica

Imola Ceramica jest liderem w branży ceramicznej produkcji. Ta zaszczytna pozycja została osiągnięta dzięki bardzo wysokim standardom szkolenia techników oraz stałej aktualizacji zakładów przemysłowych. Imola Ceramica oferuje szeroką gamę produktów, zaprojektowanych tak, aby spełnić wszystkie wymagania. Asortyment tej marki harmonijnie łączy w sobie design i wygodę. Płytki Imola Ceramica idealnie pasują do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, dlatego cieszą się popularnością wśród architektów, projektantów, planistów, a także jako rozwiązanie stosowane w dużych i nowoczesnych projektach budowlanych.

https://www.imolaceramica.com/en

Marka Tubądzin jest propozycją dla ludzi poszukujących unikatowych rozwiązań. To prawdziwy stylista wnętrza, kreujący przestrzeń, która pozwala skutecznie się wyróżnić. W skład marki wchodzi aż pięć linii produktowych: Tubądzin, Colour – płytki w dużym formacie o soczystych kolorach,
Pastele – stworzona do zastosowań inwestycyjnych, spełniająca wiele dodatkowych norm,
Majolika – inspirowana ceramiką wytwarzaną w basenie Morza Śródziemnego oraz autorska submarka Tubądzin – kreacja Maciej Zień, stworzona ręką słynnego projektanta mody.

https://www.tubadzin.pl/

Ułatwiamy remontowanie i urządzanie, dostarczając płytki, produkty ceramiczne, gotowe aranżacje inspirowane stylem naszych Klientów. Chcemy zachwycać wzornictwem oraz wyjątkową obsługą na każdym etapie współpracy.

Siła Ceramiki Paradyż pozwala zaoferować Klientom znacznie więcej niż sam produkt – Ceramika Paradyż może i chce inspirować wielowymiarowo, realizując wszystkie procesy na poziomie adekwatnym dla pozycji lidera w branży ceramicznej.

https://www.paradyz.com/

Opoczno

Opoczno już od wielu lat inspiruje do tworzenia wnętrz o niepowtarzalnym stylu, dostarczając płytki o wyjątkowym bogactwie wzorów, kolorów, struktur i formatów.

Każda kolekcja to wyszukany design będący efektem zaangażowania projektantów, którzy z pasją poszukują pomysłów zgodnych z trendami i oczekiwaniami klientów. Subtelne łączenie tradycji z nowoczesnością sprawia, że wszystkie produkty marki Opoczno wyróżniają są wyjątkową estetyką i doskonałą jakością.

https://www.opoczno.eu/