Loader

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając niemalże 25-letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach.

Dążenie do oferowania najwyższej jakości produktów jest wyrazem naszego szacunku dla Konsumenta, którego dobro stanowi dla nas najwyższą wartość. Spełnianie jego oczekiwań to dla nas za mało – chcemy je wyprzedzać. Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne oraz funkcjonalne rozwiązania. Czy jesteśmy idealni? Nie. Pociąga nas doskonałość i to ona jest najsilniejszym motorem naszej aktywności.

https://www.termagroup.pl/

Sztandarową marką koncernu Rettig ICC jest Purmo, niekwestionowany lider na wielu rynkach europejskich, również w Polsce. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki: płytowe, łazienkowe, dekoracyjne, konwektorowe, kanałowe, kolumnowe, elektryczne oraz ogrzewanie podłogowe i system rurowy.

https://www.purmo.com/pl/

TWORZYMY
Działamy z pasją
Jesteśmy jednym Zespołem
Kreujemy nieszablonowe rozwiązania

PRODUKUJEMY
Wytwarzamy ponad 2 tys. produktów: grzejników, suszarek, grzałek elektrycznych – dziennie 1200 modeli.
Produkujemy na trzech nowoczesnych liniach produkcyjnych
Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości surowce i półprodukty

DOSTARCZAMY
Ciepło i inspiracje 🙂
Korzyści i rozwiązania
Po prostu dobry produkt

http://www.instalprojekt.com.pl/

Firma ALPLAST, marka Radeco produkuje od 1994 roku nowoczesne grzejniki. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania tradycyjne, innowacyjne oraz dekoracyjne. Poza wysokim poziomem funkcjonalności oferowane przez nas produkty odznaczają się również estetycznym wyglądem. W ofercie Radeco ma ponad 20 modeli standardowych drabinek łazienkowych różniących się przekrojem kolektorów oraz wygięciem rurek oraz ponad 50 modeli z serii Design.

https://www.radeco.com.pl/

Grzejniki dekoracyjne marki Zehnder kształtują przestrzeń życiową. Stworzone przez renomowanych światowych projektantów form użytkowych, oferują możliwość wyposażenia wnętrz w sposób nowoczesny i wyszukany. Doskonale dają się integrować w ramach aktualnie obowiązujących trendów. Pełen przepychu styl dworski, minimalizm, konwencjonalny styl klasyczny czy przepełniony barwami styl nowoczesny stoją przed nami otworem.

https://www.zehnder.pl/

Jako specjalista w swojej dziedzinie doprwadziliśmy produkcję kabin prysznicowych do perfekcji. Szeroki wachlarz modeli i różnorodność wykonań gwarantuje znalezienie odpowiedniego rozwiązania do każdego pomieszczenia. Najwyższa jakość wzornictwa i użytych materiałów, perfekcynja funkcjonalność i łatwość montażu są dla nas tak samo ważne, jak dobre stosunki z klientami. Pragniemy być wobec nich otwarci, rzetelni i zapewniać im najlepszy serwis.

https://www.kermi.pl/