Loader

Mardom Decor

Mardom Decor to firma, która powstała z fascynacji nieograniczonymi możliwościami aranżacji wnętrz, jakie daje zastosowanie sztukaterii.

Naszą pasją jest tworzenie niepowtarzalnych pomieszczeń pełnych wyjątkowej atmosfery. Oferujemy szeroki wybór sztukaterii, zaprojektowanej przez najlepszych polskich designerów. Kreujemy unikalne, zgodne z trendami wzory - od nigdy nie wychodzącego z mody minimalizmu, przez nowoczesne akcenty, po klasyczne zdobienia i bogate ornamenty.

Puść wodze fantazji, uwolnij swój potencjał i stwórz wnętrze spełniające Twoje najśmielsze oczekiwania.

http://www.mardomdecor.com/

Producent kamienia elewacyjnego INCANA serdecznie zaprasza do wykorzystania niezwykłego potencjału dekoracyjnego, reprezentowanego przez nasze płytki ścienne dekoracyjne. W pracy projektowej i produkcyjnej skupiamy się na wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań oraz wysokogatunkowych materiałów do stworzenia bogatej oferty, na którą składa się zarówno kamień dekoracyjny wewnętrzny, jak i zewnętrzny.

http://incana.pl/

Wood Collection

Oryginalne ścienne panele drewniane z serii WOOD COLLECTION to doskonałe rozwiązanie by każde wnętrze zyskało niebanalny charakter. Wykonane w pełni z naturalnego surowca.

Wszystkie produkty z serii WOOD COLLECTION sygnowane są przez firmę STEGU gwarantującą ich najwyższą jakość oraz sprawdzoną technologię ekologicznej produkcji. Jako ścienny element dekoracyjny panele drewniane WOOD COLLECTION doskonale skomponują się z naturalną podłogą oraz nowoczesnymi meblami. Minimalistyczne, jasne wnętrza wzbogacone drewnianymi panelami we wnękach ściennych lub kominkowych nabiorą oryginalnego charakteru oraz ciepła domowego klimatu.

http://www.woodcollection.pl/

Dunes

DUNES jest to system paneli dekoracyjnych 3D.
Po połączeniu ze sobą tworzą jedną całość, aby stworzyć zupełnie wyjątkowe ściany.

http://dunes.pl/

Pebek Design

Staramy się, aby Pebek DESIGN nie bazował jedynie na znanych i popularnych kształtach kostek czy płyt. Tworzymy nowe formaty, projektujemy powierzchnie nowatorsko i niepowtarzalnie.

Nasze projektowanie skupia się na przemyślanym doborze barw i materiałów tak, aby w jak najlepszy sposób połączyć projektowany obszar z krajobrazem, a nawierzchnia była integralną częścią całości założenia. Każdy projekt opracowywany jest ze starannym uwzględnieniem nawet najdrobniejszych szczegółów. Uważamy, że każde nasze rozwiązanie projektowe oprócz aspektów merytorycznych musi również posiąść duszę.

http://pebek.pl/

Aston Design

Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą kamienia dekoracyjnego. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, których wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży jest gwarancją najwyższej jakości produktów. Tworząc nowe wzory płytek mamy na uwadze zarówno obowiązujące światowe trendy w dziedzinie wystroju wnętrz, jak i opinie naszych klientów, które są dla nas niezwykle cenne.

Naszą wiedzę oraz doświadczenie w branży docenili twórcy programu Dekoratornia, w którym wielokrotnie wystąpiliśmy w roli ekspertów w dziedzinie kamienia dekoracyjnego.

Wszystkie produkty w naszej ofercie posiadają wymagane aprobaty techniczne, będące gwarancją i potwierdzeniem najwyższej jakości usług.

http://astondesign.pl/

Fluffo

Otaczające nas ściany są integralną częścią naszego życia.
Ale czy ściany zawsze muszą być zimne, twarde i nieprzyjazne?
Fluffo sprawia, że zwykła ściana staje się bliższa i cieplejsza.
Jest miękka. Nie powstrzymasz się, będziesz jej ciągle dotykał.
Śmiało, przytul się!

https://fluffo.pl/

Artpanel

Firma Artpanel powstała z myślą o wszystkich tych, którzy kreują niepowtarzalne wnętrza. Tworzymy innowacyjne panele, które w prosty sposób zmienią każde pomieszczenie w jedyne w swoim rodzaju miejsce z klimatem.

Współpracujemy z dekoratorami wnętrz, architektami, klientami korporacyjnymi oraz indywidualnymi. Naszym celem jest tworzenie produktów, które staną się źródłem wspaniałych inspiracji.

Oryginalne wzornictwo dla uzyskania charakteru wnętrza domów, firm, salonów usługowych i sprzedażowych to nasza domena.

http://www.artpanel.pl/

Loft Design System

Panele dekoracyjne, których jesteśmy producentem to nie tylko styl, ale również dbałość o środowisko naturalne. Wyprodukowane wyłącznie z naturalnych komponentów, których głównym składnikiem jest gips, są w 100% przyjazne dla środowiska oraz ludzi.

Nieograniczone możliwości aranżacji kolorystycznych, to jedna z wielu zalet paneli dekoracyjnych Loft Design System. Ograniczeniem może być tylko Twoja wyobraźnia. Gdy tylko zechcesz, możesz zmieniać kolor paneli poprzez pomalowanie ich dowolną farbą dostępną na rynku.

https://loftsystem.pl/