Loader

Producent kamienia elewacyjnego INCANA serdecznie zaprasza do wykorzystania niezwykłego potencjału dekoracyjnego, reprezentowanego przez nasze płytki ścienne dekoracyjne. W pracy projektowej i produkcyjnej skupiamy się na wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań oraz wysokogatunkowych materiałów do stworzenia bogatej oferty, na którą składa się zarówno kamień dekoracyjny wewnętrzny, jak i zewnętrzny.

Wood Collection

Oryginalne ścienne panele drewniane z serii WOOD COLLECTION to doskonałe rozwiązanie by każde wnętrze zyskało niebanalny charakter. Wykonane w pełni z naturalnego surowca.

Wszystkie produkty z serii WOOD COLLECTION sygnowane są przez firmę STEGU gwarantującą ich najwyższą jakość oraz sprawdzoną technologię ekologicznej produkcji. Jako ścienny element dekoracyjny panele drewniane WOOD COLLECTION doskonale skomponują się z naturalną podłogą oraz nowoczesnymi meblami. Minimalistyczne, jasne wnętrza wzbogacone drewnianymi panelami we wnękach ściennych lub kominkowych nabiorą oryginalnego charakteru oraz ciepła domowego klimatu.

Dunes

DUNES jest to system paneli dekoracyjnych 3D.
Po połączeniu ze sobą tworzą jedną całość, aby stworzyć zupełnie wyjątkowe ściany.

Pebek Design

Staramy się, aby Pebek DESIGN nie bazował jedynie na znanych i popularnych kształtach kostek czy płyt. Tworzymy nowe formaty, projektujemy powierzchnie nowatorsko i niepowtarzalnie.

Nasze projektowanie skupia się na przemyślanym doborze barw i materiałów tak, aby w jak najlepszy sposób połączyć projektowany obszar z krajobrazem, a nawierzchnia była integralną częścią całości założenia. Każdy projekt opracowywany jest ze starannym uwzględnieniem nawet najdrobniejszych szczegółów. Uważamy, że każde nasze rozwiązanie projektowe oprócz aspektów merytorycznych musi również posiąść duszę.

Aston Design

Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą kamienia dekoracyjnego. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, których wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży jest gwarancją najwyższej jakości produktów. Tworząc nowe wzory płytek mamy na uwadze zarówno obowiązujące światowe trendy w dziedzinie wystroju wnętrz, jak i opinie naszych klientów, które są dla nas niezwykle cenne.

Naszą wiedzę oraz doświadczenie w branży docenili twórcy programu Dekoratornia, w którym wielokrotnie wystąpiliśmy w roli ekspertów w dziedzinie kamienia dekoracyjnego.

Wszystkie produkty w naszej ofercie posiadają wymagane aprobaty techniczne, będące gwarancją i potwierdzeniem najwyższej jakości usług.

Fluffo

Otaczające nas ściany są integralną częścią naszego życia.
Ale czy ściany zawsze muszą być zimne, twarde i nieprzyjazne?
Fluffo sprawia, że zwykła ściana staje się bliższa i cieplejsza.
Jest miękka. Nie powstrzymasz się, będziesz jej ciągle dotykał.
Śmiało, przytul się!

Artpanel

Firma Artpanel powstała z myślą o wszystkich tych, którzy kreują niepowtarzalne wnętrza. Tworzymy innowacyjne panele, które w prosty sposób zmienią każde pomieszczenie w jedyne w swoim rodzaju miejsce z klimatem.

Współpracujemy z dekoratorami wnętrz, architektami, klientami korporacyjnymi oraz indywidualnymi. Naszym celem jest tworzenie produktów, które staną się źródłem wspaniałych inspiracji.

Oryginalne wzornictwo dla uzyskania charakteru wnętrza domów, firm, salonów usługowych i sprzedażowych to nasza domena.

Loft Design System

Panele dekoracyjne, których jesteśmy producentem to nie tylko styl, ale również dbałość o środowisko naturalne. Wyprodukowane wyłącznie z naturalnych komponentów, których głównym składnikiem jest gips, są w 100% przyjazne dla środowiska oraz ludzi.

Nieograniczone możliwości aranżacji kolorystycznych, to jedna z wielu zalet paneli dekoracyjnych Loft Design System. Ograniczeniem może być tylko Twoja wyobraźnia. Gdy tylko zechcesz, możesz zmieniać kolor paneli poprzez pomalowanie ich dowolną farbą dostępną na rynku.