Loader

Arbiton jest ekspertem w dziedzinie wykończenia podłogi. Arbiton to szeroka gama produktów zapewniających większą trwałość i lepszy komfort użytkowania podłogi oraz poprawę estetyki pomieszczenia. Arbiton to gwarancja wysokiej jakości produktów oraz innowacyjnego podejścia do potrzeb konsumentów.

ARBITON to: Podłogi Podkłady podłogowe Listwy przypodłogowe Profile wykończeniowe

Co nas wyróżnia?

Innowacyjność, jakość i profesjonalizm – od 20 lat inwestujemy w wiedzę i technologię, w najnowocześniejsze urządzenia do mieszania i produkcji z tworzyw sztucznych, dopracowujemy produkty. Proponujemy rozwiązania, które sprostają nawet najbardziej wymagającym użytkownikom podłogi. Dzielimy się doświadczeniem , kształtujemy trendy. Jesteśmy FLOOR EXPERTEM!

Moduleo® to połączenie autentyczności i estetyki naturalnych materiałów z wyjątkową trwałością innowacyjnej technologii luksusowych wykładzin winylowych.

Nasze trzy różne kolekcje pokryć podłogowych oferują przepiękne wzory imitujące drewno lub kamień, m.in. dąb, wenge, tek, sosnę, wiąz i klon oraz beton, łupek, piaskowiec błękitno-szary i granit.

Wykładziny z kolekcji Select są przeznaczone wyłącznie do użytku domowego, natomiast kolekcja Transform oferuje produkty o wytrzymałej warstwie wierzchniej, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach , jak i obiektach usługowo-handlowych. Na wyroby z kolekcji Select udzielamy piętnastoletniej gwarancji i dwudziestoletniej na kolekcję Transform. Impress, najnowsza z naszych kolekcji, również idealnie nadaje się do użytku domowego i obiektowego. Posiadając wszystkie zalety obu wcześniejszych kolekcji, Impress wyróżnia się niesamowitą fakturą tłoczoną w procesie „embossed in register”, która pozwala nie tylko widzieć, ale i dotykać zagłębień, sęków i słoi - zupełnie jak w naturalnym drewnie.

Balterio

Oferujemy szeroką gamę kolekcji opartych na współczesnych trendach i dostosowanych do potrzeb rynku. Ale zawsze z myślą o Tobie. Dostosowujemy się do Twojego świata i do Twojej osobowości.

Zawsze patrzymy na to co się teraz dzieje dookoła i jesteśmy na czasie z najnowszymi rozwiązaniami poczynając od mody i tworzenia produktów aż do projektowania wnętrz i pokryć podłogowych. Poszukujemy nowych trendów mody, które możemy przełożyć na laminat. W ten oto sposób powstają nasze nowe kolekcje.